فارسیEnglish

 

دانلود همین مقاله به صورت جامع و PDF.


نظم دهنده های کابینت های بلند! 

شاید برای شما هم پیش آمده که به فروشگاه رفتید و قصد خرید جنس هایی را داشتید اما در آخر از یک سریشان به دلیل کمبود جا فاکتور گرفتید و چند روز بعد مجبور شده اید بار دیگر به فروشگاه بروید و ادامه خرید خود را انجام دهید و یا اگر کالاهای مورد نیاز خود را یکباره خریدید به دلیل کمبود مکان ، عدم نظم و دید کافی داخل کابینت ها، آن ها را فراموش و مجدد آن ها را خریداری کرده اید!

نظم دهنده های کابینت راه حلی برای این مشکلات ساده اما خسته کننده و هزینه بر هستند.
آنها توانسته اند با زیبایی و کارایی منحصربه فرد خود جایگاهی اساسی در آشپزخانه ها پیدا کنند، به گونه ای که در یک سیستم آشپزخانه به صورت اجزای جدا از آن دیده نمی شوند بلکه عضو مهمی از این مجموعه می باشد، مخصوصا در روزگار فعلی که فضای آشپزخانه مانند پذیرایی در معرض دید و رفت و آمد است و همچنین با وجود خانه های کوچک و لوازم زیاد این اکسسوری ها بسیار خوش درخشیدند و فضای ساده آشپزی را تبدیل به آشپزخانه ای چندمنظوره و شیک کرده اند.

در این مقاله به طور خلاصه به معرفی نظم دهنده های کابینت های بلند می پردازیم که این روزها مورد توجه بسیاری از خانم های خانه دار و آشپزهای ماهر قرار گرفته است!

Pantry Roll-Out:

کابینت های بلند در آشپزخانه های امروز، به عنوان یک بلوک و یا یک واحد مستقل برنامه ریزی شده اند. آنها بلند و کشیده طراحی شده اند تا از حداکثر فضا استفاده کنند و محل مناسبی برای قرارگیری ماکروویوها، فرها، اسپرسوساز و دیگر لوازم برقی توکار باشند! اما چگونه میشود تا از فضاهای کور این یونیت های بلند استفاده کرد؟

بهترین راه حل استفاده از اکسسوری panty roll-out است، این نظم دهنده ترکیبی از کاربر دوستی و عملکرد است، چرا که کاربر میخواهد دسترسی سریع و آسان به نقاط مختلف کابینت خود داشته باشد و بتواند از حداکثر فضای موجود ، استفاده کند.
که Roll-out  با بازشو های روان ، سینی های استیل و مقاوم و همچنین طراحی هوشمندانه این نیاز را پاسخ داده است.

به یاد داشته باشید که بهترین محل نصب این اکسسوری کنار یخچال و فریزر است!
این چنین میتوانید یخچالی مخصوص برای نگهداری مواد غذایی خشک داشته باشید.

Convoy

چگونه داخل یک کابینت آشپزخانه را میتوان به یک بوفه زیبا و کاربردی تبدیل کرد؟
یکی از پیشرفته ترین اکسسوری های ذخیره سازی مواد غذایی در بازار امروزconvoy  است، که با بهره گیری از تجربه و نیازهای یک کاربر، فضای کافی برای نگهداری تمام مواد غذایی خانوار فراهم می کند.
طراحی سینی های منحصربه فرد، نمایش کامل از همه طرف ها و دسترسی و نصب آسان.

کاربران می توانند کالاها را در یک نگاه بررسی کنید!

این ساده سازی، صرفه جویی در زمان، تلاش و هزینه است و کار آشپزخانه انعطاف پذیر و سرگرم کننده تر می شود, همچنین از قبل ساده تر!

Dispensa

این نظم دهنده نیز مانند convoy  عمل می کند با این تفاوت که طراحی این اکسسوری اجازه می دهد تا با گردش به چپ و راست به صورت 90 درجه از کابینت های بلند به طور کامل در عرض و ارتفاع استفاده شود و علاوه بر دسترسی راحت، دید کافی، صرفه جویی در هزینه ها و نظم داخل یک یونیت با پشتیبانی یک نرده ظریف برای هر سینی ، بدون مزاحمت در دید حتی در طبقات بالا از کالاها و مواد غذایی شما در هر ابعاد و اندازه ای به بهترین نحو نگهداری میکند!

از دیگر ویژگی ها به نصب بسیار سریع، عدم نیاز به تعمیر و نگهداری ویژه، کیفیت بالا، قابلیت تنظیم هر طبقه، تنوع در سایز و تعداد طبقات نیز می توان اشاره کرد.

Dispensa-15 

این اکسسوری در سایز 150 میلی متری در بعضی از طرح های آشپزخانه، حتی در باریکه های بسیار محدود نیز بسیار مفید است تا کابران با هر فضایی بتوانند از این نظم دهنده ی محبوب استفاده کنند و در نهایت آشپزخانه ای انعطاف پذیر و کاربردی داشته باشند.

 

Tandem

این نظم دهنده با استفاده از سیستم بازشوی هوشمند عمل می کند بصورتی که با باز کردن درب کابینت قفسه ی پشتی به جلو حرکت می کند و با بسته شدن، قفسه به سمت داخل میلغزد.
این چنین یک فضای کارامد را در اختیار شما قرار می دهد، تا بتوانید هم از درب قفسه بندی شده استفاده کنید و هم از قفسه های کشویی داخل کابینت!
tandem یک اکسسوری کاربردی و شیک برای یک آشپزخانه است.
درب این اکسسوری با زاویه ی 110 درجه باز میشود و در عرض های 45 و 50 و 60 سانتی متر موجود است و قابلیت نصب دو tandem در یک یونیت باعث شده تا در عرض های 90 و 100 و 120 سانتی متر هم بسیار مورد مصرف قرار گیرد، به اصطلاح: چهار کابینت پشت دو درب!


طراحی منحصر به فرد، حرکت ظریف و بدون انحراف، فضای بسیار زیاد و همچنین قفسه کشویی قابل تنظیم در هر ارتفاعی از ویژگی هایست که تنها TANDEM می تواند ارائه دهد!

Tandem کوچک:

معمولا در یونیت هایی که اپلاینس(ماکروویو، قهوه ساز و ...) قرار میگیرد، یونیت به دو قسمت مجزا تبدیل می شود که به دلیل ابعاد کوچک دیگر قادر به نصب هر اکسسوری نیستند!
اما tandem این مشکل را با ساخت little tandem برطرف کرده و تمام مزایای tandem را برای این مدل نیز در نظر گرفته است تا بهترین و بیشترین استفاده را با ساده ترین دسترسی ،در فضای کابینت های آشپزخانه ی خود داشته باشید.

تمام مواد و لوازم مورد نیاز یک قهوه ساز در کابینتی درست در امتداد آن!
تسریع در کارها – زیبا و شیک – منظم و کاربردی
یک آشپزخانه ی رویایی

TurnMotion: 

در این اکسسوری صفحات به آرامی و به طور مجزا به سمت شما حرکت میکنند و هر صفحه با زاویه ی 360 درجه می چرخد تا یک دید فوق العاده ای از چهار طرف از اقلام داخل کابینت به شما ارائه دهد.

این نظم دهنده برای قسمت هایی از کابینت که قابلیت دسترسی کمتری قرار دارند بسیار مناسب است و بر عکس little tandem  که در یونیت های پایین قرار میگیرد turn motion  معمولا در یونیت بالا کار گذاشته می شود و کابینت غیرقابل استفاده را تبدیل به یک فضای شگفت انگیز برای ذخیره ی محصولات شما می کند.

از دیگر ویژگی های turnmotion نیز مانند سایر اکسسوری ها می توان به:

نصب آسان

کیفیت فوق العاده ی متریال

استحکام بالا

استیل ضد خش و ضد زنگ

نوار فلزی هر سینی مانع افتادن ارقام

تعمیر بسیار راحت و سریع                             

اشاره کرد.