فارسیEnglish

 

دانلود مقاله ی موکت های تایل به صورت pdf

 

 چرا موکت تایل؟ 

 

خواسته های شما از یک پوشش کف چیست؟

زیبایی؟ عملکرد؟ کیفیت؟ ارزش؟ دوستدار محیط زیست؟... . اگر می خواهید همه این ویژگی ها را در کنار هم داشته باشید موکت های تایل بهترین گزینه است.

 از این رو تمامی صاحبان صنایع، فرودگا هها، مراکز تجاری، ادارات، بانکها، سازما نها و کلیه اماکن پرتردد در مقیاس بزرگ و کوچک امکان بهره مندی از موکت های تایل را دارا هستند. موکت های تایل طیف وسیعی از امکانات را در اختیار معماران و طراحان داخلی قرار می دهد و شرایطی را فراهم می آورد تا به صورت کاملا خلاقانه و با بهره گیری از انواع رنگ ها و بافت ها، طرح های متفاوتی را به اجرا درآورند. همچنین برای مکان هایی که در ارتباط مستقیم با خاک و انواع رسوبات هستند، نصب موکت تایل امکان پذیر می باشد زیرا در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی، امکان جابه جایی تایل ها میسر است.

موکت تایل یا مدولار، امکانات و مزایای بسیاری را به شما ارائه می دهد، در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 

 

نظافت و نصب آنها آسان است:
 چنانچه به روی موکت تایل شما لک های سخت ایجاد شود تنها کافی است که تایل مورد نظر را بردارید و پس از شست وشو و نظافت، مجددا در محل خود قرار دهید. با وجود این ویژگی منحصر بفرد، نیازی به تعویض کل مساحت موکت نبوده و تنها با برداشتن تایل موکت و جایگزینی مجدد آن، امکان بهره برداری دوباره برای شما فراهم خواهد شد.

توجه به ماندگاری و زیبایی موکت تایل در هنگام طراحی و تولید بسیار حائز اهمیت است. این ویژگی سبب شده است که تمامی ویژگی های بصری و عملکردی موکت تایل در طول مدت حیات مفید آن، حفظ شود. بعلاوه، موکتهای تایل امکان خلق طرحهای متفاوت را برای شما فراهم خواهند کرد. به طور خلاصه، موکت های تایل می توانند بهترین تناسب را با محیط پیش روی شما داشته باشند.

انعطاف پذیری نامحدود طرح:

از آنجایی که موکت های تایل به صورت مدولار تولید می شوند، امکان ایجاد هماهنگی میان طرح، رنگ و بافت برای خلق یک طرح کاملا اختصاصی و نوآوارنه، برای شما فراهم است. همچنین این کفپوش در ترکیب با سایر پوششهای کف به منظور ایجاد جلوه های بصری و زیباشناسانه، شرایط متفاوتی را در محیط شما برقرار می کند. موکت های تایل در تمام جهات قابل نصب و اجرا می باشند تا شما شاهد بهترین بازی رنگ در طرح خود باشید. چنانچه با گذشت زمان نیازمند اجرای طرح جدیدی باشید، قادر خواهید بود تایل های موکت خود را جا به جا کرده و طرح جدیدی را به اجرا درآورید.

عملکرد بهینه:

برای فضاهایی با کلاس ترددی بالا همچون مراکز تجاری، فرودگاه ها، ادارات، بانک ها، شرکت ها و رستوران ها که سایش و بروز لک ههای سخت از جمله مهم ترین تهدیدهای پوشش کف محسوب می شوند، انتخاب موکت های تایل بهترین گزینه ای است که در مقابل این شرایط در ایده آل ترین حالت ممکن ظاهر می شوند. به طورکلی عملکرد مناسب موکت های تایل سبب شده است که این نوع از موکت ها به عنوان پرکاربردترین کفپوش در فضاهای پرتردد انتخاب شوند.

قدرت ماندگاری بالا:

سنجش چرخه زندگی بسیاری از پوشش های کف، ناکارآمدی آنها را برای حضور در فضاهای پرتردد به اثبات رسانیده است.

اما ارزیابی عمر مفید موکت های تایل پس از نصب در فضاهای پرتردد و با کاربری های متفاوت، قدرت ماندگاری بسیار بالای آنها را در مواجهه با عوامل آسیب رسان این گونه فضاها به اثبات رسانیده است. در حقیقت موکت های

تایل به عنوان یک راه حل بلند مدت و مفید برای فضاهای پرتردد محسوب می شوند که به واسطه قدرت ماندگاری بالا و امکان نصب مجدد در محیط های دیگر و دور ریز بسیار کم آن در زمان نصب همواره صرفه اقتصادی بسیاری را برای صاحبان صنایع به همراه خواهد داشت.

نصب سریع و آسان:

سهولت در نصب موکت های تایل در مقایسه با سایر انواع پوشش های کف، قابل تحسین است.

 از آنجایی که تمامی تایل های موکت دارای اندازه های مشخص و تعریف شده ای هستند، محاسبه مقدار مورد نیاز بسیار آسان است.

همچنین به علت امکان چیدمان متفاوت تایل های موکت در کنار هم، هر فضا می تواند دارای سیستم چیدمان و نصب متفاوتی باشد. در این روند توجه به اطلاعات تکنیکی پشت تایل ها می تواند بسیار مفید باشد. شما قادر هستید که در زمان نیاز به تغییر طرح موکت ها، همواره از این اطلاعات استفاده نمایید.

نگهداری و نظافت آسان:

موکت های تایل به واسطه ویژگی های منحصر به فرد، به راحتی نظافت می شوند. چنانچه به روی موکت تایل شما لک های سخت ایجاد شود، تنها کافی است که تایل مورد نظر را برداشته و پس از شست و شوی و نظافت مجددا در محل خود نصب کنید. با وجود این ویژگی نیازی به تعویض کل مساحت موکت نبوده و تنها با برداشتن تایل مشکل دار و جایگزینی مجدد آن، امکان بهره برداری دوباره برای شما فراهم خواهد شد.